Zajęcia dla dzieci - rozwijanie kompetencji społeczno -emocjonalnych

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat na zajęcia grupowe rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne. Będziemy rozmawiać o emocjach, ich nazywaniu, rozpoznawaniu. Poznamy także tajniki komunikacji interpersonalnej. 

Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 15.00 w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Nowym Tomyślu. 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 61 4423436

Serdecznie zapraszamy

Klauzula informacyjna

KLAUZULA INFORMACYJNA


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 informujemy, że:

1. Administratorem przetwarzającym Państwa oraz dziecka dane osobowe jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, z siedzibą w Nowym Tomyślu.

2. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3.Państwa oraz dziecka dane osobowe będą przetwarzane w celu:

a) wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;

b) realizacji umów zawartych z kontrahentami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;

c) w pozostałych przypadkach Państwa oraz dziecka dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.

4. Odbiorcą Państwa oraz dziecka danych osobowych mogą być:

a) organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;

b) inne podmioty, które na podstawie stosownych umów przetwarzają dane osobowe dla których Administratorem jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

5. Państwa oraz dziecka dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6. Państwa oraz dziecka dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji celów określonych w punkcie 3.

7. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9. Podanie przez Państwa danych osobowych, w zależności od celu przetwarzania, jest wymogiem ustawowym lub jest niezbędne do zwarcia umowy lub odbywa się za Państwa zgodą. Jeżeli są Państwo zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wypełnienia celów określonych w punkcie 3.

10. Przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych nie będzie podlegało zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Spotkanie w ramach sieci współpracy

Zapraszamy na spotkanie zespołu samokształceniowego psychologów, pedagogów, logopedów  z terenu działania poradni w ramach sieci współpracy.

Spotkanie odbędzie się na terenie Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Nowym Tomyślu  22 maja 2018 r. ( wtorek)  o godz. 15.00. 

Sieć Współpracy i Samokształcenia Specjalistów

 

Serdecznie zapraszamy specjalistów pracujących w szkołach i przedszkolach powiatu nowotomyskiego (psychologów, pedagogów, logopedów oraz terapeutów) na spotkanie w ramach organizowanej Sieci Współpracy i Samokształcenia Specjalistów. Odbędzie się ono w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Tomyślu, dnia 23 lutego 2017 roku (czwartek) o godzinie 16:00.  

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Tomyślu informuje, że od listopada 2016r. uruchomiony zostaje w placówce punkt konsultacyjny  dla rodziców i nauczycieli.

Punkt konsultacyjny czynny będzie w 2 i 4 środę miesiąca w godzinach od 16.30 18.00

Plan dyżurów punktu konsultacyjnego  na rok szkolny 2016/17

Informujemy, że z przyczyn nagłych dyżur w ramach Punktu Konsultacyjnego dla rodziców i nauczycieli w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Tomyślu w dniu  8.02.2017r. w godz.16.00-18.00 zostaje odwołany. Pozostałe terminy pozostają bez zmian.

Listopad  

9 listopad     Maria Rodziewicz- psycholog

23 listopad   Violetta M. Baranowska- psycholog

 

Grudzień

7 grudzień    Lucyna Klarczyk -pedagog

21 grudzień  Violetta M. Baranowska- psycholog

 

Styczeń

11 styczeń  Wanda Rąbalska- psycholog

25 styczeń  Małgorzata Hołod-Głuszek - pedagog

 

Luty

8 luty    Małgorzata Włódarczyk- pedagog 

22 luty   Anna Kozańska- pedagog

 

Czytaj więcej...

godło

Ważne

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon

Odsłon artykułów:
115944
Copyright © 2018 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Tomyślu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.