KOMUNIKAT DYREKTORA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W NOWYM TOMYŚLU

Drukuj

KOMUNIKAT DYREKTORA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W NOWYM TOMYŚLU!!!

Z uwagi na wprowadzenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Poradnia-Psychologiczno-Pedagogiczna od 26 marca 2020r do odwołania- czasowo ogranicza funkcjonowanie placówki.

Pracownicy Poradni są dostępni codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr telefonu: 515 284 973. Można się również kontaktować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub indywidualnie z poszczególnymi specjalistami na poniżej wskazane adresy:

L.P Imię i nazwisko pracownika Stanowisko Adres e-mail
1. Kędzia-Kluj Magdalena pedagog/dyrektor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Baranowska Violetta Magdalena psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Borowiak Karolina psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Cymerman Magdalena psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Heinrich Danuta psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Hołod-Głuszek Małgorzata pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Klarczyk Lucyna pedagog/doradca zawodowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Kozańska Anna pedagog/doradca zawodowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Mandziak Agnieszka psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
10. Rąbalska Wanda psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11. Rodziewicz Maria psycholog/doradca zawodowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12. Ryszka Marta terapeuta integracji sensorycznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13. Siębor Justyna neurologopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14. Stachowiak Anna pedagog/logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       

Jednocześnie informuję, że pracownicy Poradni będą realizować zadania z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej między innymi z wykorzystaniem Platformy Microsoft Teams.
Ponadto zachęcam Państwa do zapoznania się z materiałami opracowanymi przez specjalistów pracujących w Poradni w formie artykułów, poradników, prezentacji multimedialnych, które dostępne są na naszej stronie internetowej i Facebooku.

/./ Magdalena Kędzia-Kluj